en

NIEPRAWOŚĆ

"Jeśli Jezus jest światłem, które w nas mieszka, to dlaczego ciemność wokół nas nie znika automatycznie? Światło istnieje, jest realne, mieszka w wierzących, ale przysłonięte zostało przez moc nieprawości, przez style myślenia, w których zostaliśmy wychowani, a które są sprzeczne z prawdą Chrystusa." Ana Mendez Ferrell

Co zrobić, by plany, które Bóg Ojciec ma dla naszego życia, mogły się wypełnić? Jak żyć i chodzić w Jego zdrowiu i Jego Bożej mocy?

Ta książka autorstwa Any Mendez Ferrell pomaga namierzać i usuwać bezbożne style myślenia, które przeszkadzają nam w postrzeganiu Boga Ojca, budowaniu głębokiej relacji z Nim, a także w dziedziczeniu Jego błogosławieństwa.

120 str., miękka okładka.

Cena zwykła: 27 zł (brutto)

Cena hurtowa (za sztukę przy jednoczesnym zakupie 10 egz. lub więcej): 21 zł (brutto)

(ceny nie zawierają kosztów przesyłki)

 

Książka już dostępna w sprzedaży (od 18 listopada 2016r.)!

Zamówienie i zakup możliwy przez zaprzyjaźnione księgarnie lub:

kontakt mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz telefoniczny na nr. 502-147-442

(Przy zamówieniach mailowych prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu sprzedaży")

Nr. konta do wpłat:

39 1240 6175 1111 0000 4568 6294

INTER GLOBAL Oświata sp. z o.o.

Sędziowska 1

02-081 Warszawa

 

Koszty przesyłki:

kurierem DPD (przy 1 egzemplarzu): 18 zł

kurierem DPD (przy 2-9 egz.): 22 zł

(powyżej 10 egzemplarzy - wysyłka gratis)

Podążaj za nami na Facebook'u