Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ana Mendez

Ana Mendez Ferrell jest cenionym charyzmatycznym usługującym, działającym w kościołach ewangelicznych i ewangelikalnych na całym świecie (usługiwała razem z mężem na wszystkich kontynentach). Jest wybitnym specjalistą z dziedziny uwolnienia od problemów natury demonicznej, a także nauki używania autorytetu chrześcijanina.

W swoich poszukiwaniach Boga zaangażowała się na pewien czas w santerię, która jest połączeniem ludowych wierzeń plemion afro-karaibskich z katolicyzmem. Kiedy zrozumiała swój błąd i myślała, że nie ma powrotu z demonicznej ścieżki, na której się znalazła, próbowała odebrać sobie życie, ale Bóg uratował ją, wysyłając do niej charyzmatycznego pastora z przesłaniem o pokucie i uwalniającej mocy krwi Jezusa Chrystusa. Po pokucie doznała całkowitego uwolnienia i uzdrowienia ze schizofrenii spowodowanej magią. Jej gwałtowny powrót do całkowitego zdrowia potwierdzili lekarze. Od tamtego czasu pomaga innym w uwolnieniu z problemów duchowych.

Pracowała dla służb Morrisa Cerrullo, Petera Wagnera, Rony'ego Chavesa. Obecnie prowadzi służbę Voice of the Light, której baza znajduje się w Jacksonville na Florydzie, w USA.

Posiada doktorat z teologii z University of California.

Ana Mendez

Aktywne filtry