Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Elżbieta Świerczyńska

Elżbieta Świerczyńska

Opiekun strony oraz tłumacz książek Any i Emersona.

Z wykształcenia filolog języka angielskiego z UW. Pracuje przede wszystkim jako tłumacz, ale też nauczyciel tego języka (szczególnie dla młodzieży, która potrzebuje wsparcia w liceum, gdy nauczyciele wymagają wiele, a nic nie wyjaśniają - taki mamy system i warto się przynajmniej modlić o jego zmianę...).

Prócz tego jest cenionym usługującym poruszającym się w darach uwolnienia i modlitwy przełomu. Jest autorem artykułów o tematyce relacji z Bogiem i wzrastaniu w Jego mocy. Jest opiekunem i współtwórcą znanych i lubianych portali chrześcijańskich: otwarteniebo24.pl i nowareformacja.pl. Przez 25 lat charyzmatycznego chrześcijaństwa i 15 lat głoszenia widziała rozmaite budujące przejawy Bożego działania w życiu i swoim, i innych. Miała przyjemność usługiwać w USA, Holandii, Niemczech, Szwajcarii, a ostatnio również w Tajlandii.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.