Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

 • 0 kg - 0,5 kg

Cena

Cena

 • 25,00 zł - 75,00 zł

książki

Tu kupisz nasze książki

książki

Podkategorie

 • Ana Mendez

  Ana Mendez Ferrell jest cenionym charyzmatycznym usługującym, działającym w kościołach ewangelicznych i ewangelikalnych na całym świecie (usługiwała razem z mężem na wszystkich kontynentach). Jest wybitnym specjalistą z dziedziny uwolnienia od problemów natury demonicznej, a także nauki używania autorytetu chrześcijanina.

  W swoich poszukiwaniach Boga zaangażowała się na pewien czas w santerię, która jest połączeniem ludowych wierzeń plemion afro-karaibskich z katolicyzmem. Kiedy zrozumiała swój błąd i myślała, że nie ma powrotu z demonicznej ścieżki, na której się znalazła, próbowała odebrać sobie życie, ale Bóg uratował ją, wysyłając do niej charyzmatycznego pastora z przesłaniem o pokucie i uwalniającej mocy krwi Jezusa Chrystusa. Po pokucie doznała całkowitego uwolnienia i uzdrowienia ze schizofrenii spowodowanej magią. Jej gwałtowny powrót do całkowitego zdrowia potwierdzili lekarze. Od tamtego czasu pomaga innym w uwolnieniu z problemów duchowych.

  Pracowała dla służb Morrisa Cerrullo, Petera Wagnera, Rony'ego Chavesa. Obecnie prowadzi służbę Voice of the Light, której baza znajduje się w Jacksonville na Florydzie, w USA.

  Posiada doktorat z teologii z University of California.

 • Emerson Ferrell

  Emerson Ferrell z wykształcenia jest chrześcijańskim psychologiem oraz teologiem.

  Przez wiele lat brał udział w różnych akcjach ewangelizacyjno-modlitewnych organizowanych m.in. przez służby C. Petera Wagnera oraz Morrisa Cerullo w USA oraz Meksyku. W 2003 roku założył ze swoją żoną, Aną Mendez-Ferrell służbę Voice of the Light w Jacksonville, na Florydzie, by móc wspólnie służyć darem proroczym i objawieniem apostolskim ludziom na całym świecie - od tamtego czasu usługiwali na każdym kontynencie.

  Służba Emersona została ukształtowana przez lata dyscypliny i zażyłości z Duchem Świętym. To właśnie najbardziej zaowocowało mocnym objawieniem Królestwa Bożego w jego życiu. 

  Jego pastorem przez wiele lat pozostawał John Eckhardt, jednak później przyszło do nich zrozumienie innych Bożych planów na relacje między braćmi w wierze, więc przekształcili relację pastor-owca w przyjaźń między dojrzałymi synami jedynego Boga, który jest naszym Ojcem i do którego mamy otwarty ciągły dostęp przez doskonałą ofiarę Jezusa Chrystusa.

Aktywne filtry