Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zasiadając w Okręgach Niebieskich
search
  • Zasiadając w Okręgach Niebieskich
  • Zasiadając w Okręgach Niebieskich
  • Zasiadając w Okręgach Niebieskich

Zasiadając w Okręgach Niebieskich

75,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75 zł brutto.

"Zasiadając w Okręgach Niebieskich", czyli polska wersja "Seated in Heavenly Places". Tytuł roboczy: "Posadzeni w Okręgach Niebieskich".

Najważniejsza książka Any o tym, co to naprawdę znaczy, że zostaliśmy posadzeni z Chrystusem w Okręgach Niebieskich (patrz Efezjan 2:5-6). Ana podejmuje w niej m.in. temat wchodzenia w pełnię naszego powołania w Bogu. Książka zawiera dużo dodatków z głoszeń Any i jej przyjaciół. Jest to bogaty materiał, który wypełnił 412 stron.

Ilość

Od autorki: Książka ta jest częścią owocu przemiany, którą Bóg przeprowadził w moim życiu. Powstała, aby pomóc nauczyć nas wszystkich tego, że dostaliśmy autorytet i panowanie nad światem niewidzialnym, a także moc zmieniać wszelkie okoliczności, które sprzeciwiają się Królestwu Bożemu.

Jest to książka REFORMACJI, zarówno duchowo jak i fizycznie: na poziomie struktur, doktryn i paradygmatów. Jest to książka, która będzie dla ciebie wyzwaniem dotykającym najgłębszych części twojej osoby, służącym do tego, by Bóg mógł cię podnieść i posadzić przy sobie na swym tronie (patrz Efezjan 2:5-6). Zauważysz, że istnieje duża różnica między powtarzaniem słów: „Siedzę z Jezusem na Jego tronie”, a poznaniem bez cienia wątpliwości, że On cię faktycznie wziął za rękę i tam posadził, zrozumieniem, że królujesz razem z Nim.

Temu, kto zwycięży, dam zasiąść ze mną na moim tronie, jak i ja zwyciężyłem i zasiadłem z moim Ojcem na jego tronie. (Objawienie Jana 3:21)

Książka ta sprawi również, że się otworzysz i zrozumiesz rzeczywistość duchową, aby móc zgłębiać najpiękniejsze miejsca w wymiarach Ducha. Pozwoli ci widzieć i poznać Boga twarzą w twarz – nie wtedy, gdy umrzesz, ale tu i teraz.

Spis Treści:

Słowo wstępne - Rony Chaves

Słowo wstępne - Johannes Wöhr

Wprowadzenie

BOŻE PLANY

1 Bóg jest Bogiem Planów

ZASADY KRÓLESTWA

2 Tron Boga

3 Chrystus, Królestwo Światła

4 Chrystus, Królestwo Miłości

WCHODZENIE DO NIEBA

5 Wejście w niewidzialny Wymiar Jego Królestwa

6 Odnowienie Świątyni

7 Miejsca zamieszkiwania Ducha oraz Okręgi Niebieskie

8 Wejście do Królestwa Bożego, a Narodzenie na Nowo

REFORMACJA

9 Zasady Reformacji

10 Chrystus, Objawiony Apostoł

11 Rządzący Kościół

MATERIAŁY DODATKOWE

Pragnij napełnienia Duchem Świętym

Ołtarze chwały

Łączenie nieba z ziemią

Autorytet wierzącego

Lekcja na pustyni

Pełnia Jego Autorytetu

Bóg buduje swoją Świątynię w nas

Doświadczanie Nieba

Poznawanie Nieba

Zmiana priorytetów w służbie Bogu

Zmiany w strukturze Kościoła

i inne

ISBN: 978-83-932873-4-5

412 stron

ISBN: 978-83-932873-4-5
888 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.