Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Jedz moje ciało, pij moją krew
search
  • Jedz moje ciało, pij moją krew

Jedz moje ciało, pij moją krew

25,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 25 zł brutto

Książka o znaczeniu Wieczerzy Pańskiej, zwanej też komunią, z perspektywy biblijnej - ewangelicznej.

   
To co dziś sprawujemy, to rytuał pozbawiony życia. Jezus pragnie przemienić nasze ludzkie interpretacje w objawienie, które może rewolucjonizować życie duchowe Kościoła.

Zrozumienie tego tematu wprowadzi czytelnika w najwspanialsze i jak najbardziej rzeczywiste objawienia mocy Boga w życiu. Otworzy mu także drzwi do doświadczenia ponadnaturalnego zdrowia, które płynie z krwi Jezusa.

Ilość

Książka o znaczeniu Wieczerzy Pańskiej, zwanej też komunią, z perspektywy biblijnej - ewangelicznej.

To, co dziś sprawujemy, to rytuał pozbawiony życia. Jezus powiedział: "Ja jestem chlebem żywym, który z nieba zstąpił; jeśli kto spożywać będzie ten chleb, żyć będzie na wieki, a chleb, który Ja dam, to ciało moje, które Ja oddam za żywot świata" (Jana 6:51-52). Zrozumienie tego tematu wprowadzi czytelnika w najwspanialsze i jak najbardziej rzeczywiste objawienia mocy Boga w życiu. Otworzy mu także drzwi do doświadczenia ponadnaturalnego zdrowia, które płynie z krwi Jezusa Chrystusa.

ISBN: 978-83-932873-1-4
384 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.