Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

search

Jedz moje ciało, pij moją krew

25,00 zł
Brutto

Książka o znaczeniu Wieczerzy Pańskiej, zwanej też komunią, z perspektywy biblijnej - ewangelicznej.

Jest to temat, który był źle interpretowany zarówno w tradycyjnym jak i współczesnym Kościele. Pan objawia go autorce w dynamiczny sposób, żeby przynieść do naszego życia zmianę poprzez to najpotężniejsze dziedzictwo, jakie nam zostawił, przez spożywanie Jego ciała i picie Jego krwi.
   
To co dziś sprawujemy, to rytuał pozbawiony życia. Jezus pragnie przemienić nasze ludzkie interpretacje w objawienie, które może rewolucjonizować życie duchowe Kościoła.

Zrozumienie tego tematu wprowadzi czytelnika w najwspanialsze i jak najbardziej rzeczywiste objawienia mocy Boga w życiu. Otworzy mu także drzwi do doświadczenia ponadnaturalnego zdrowia, które płynie z krwi Jezusa.

Ilość

Książka o znaczeniu Wieczerzy Pańskiej, zwanej też komunią, z perspektywy biblijnej - ewangelicznej.

To, co dziś sprawujemy, to rytuał pozbawiony życia. Jezus powiedział: "Ja jestem chlebem żywym, który z nieba zstąpił; jeśli kto spożywać będzie ten chleb, żyć będzie na wieki, a chleb, który Ja dam, to ciało moje, które Ja oddam za żywot świata" (Jana 6:51-52). Zrozumienie tego tematu wprowadzi czytelnika w najwspanialsze i jak najbardziej rzeczywiste objawienia mocy Boga w życiu. Otworzy mu także drzwi do doświadczenia ponadnaturalnego zdrowia, które płynie z krwi Jezusa Chrystusa.

ISBN: 978-83-932873-1-4
93 Przedmioty
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.