Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Emerson Ferrell

Emerson Ferrell z wykształcenia jest chrześcijańskim psychologiem oraz teologiem.

Przez wiele lat brał udział w różnych akcjach ewangelizacyjno-modlitewnych organizowanych m.in. przez służby C. Petera Wagnera oraz Morrisa Cerullo w USA oraz Meksyku. W 2003 roku założył ze swoją żoną, Aną Mendez-Ferrell służbę Voice of the Light w Jacksonville, na Florydzie, by móc wspólnie służyć darem proroczym i objawieniem apostolskim ludziom na całym świecie - od tamtego czasu usługiwali na każdym kontynencie.

Służba Emersona została ukształtowana przez lata dyscypliny i zażyłości z Duchem Świętym. To właśnie najbardziej zaowocowało mocnym objawieniem Królestwa Bożego w jego życiu. 

Jego pastorem przez wiele lat pozostawał John Eckhardt, jednak później przyszło do nich zrozumienie innych Bożych planów na relacje między braćmi w wierze, więc przekształcili relację pastor-owca w przyjaźń między dojrzałymi synami jedynego Boga, który jest naszym Ojcem i do którego mamy otwarty ciągły dostęp przez doskonałą ofiarę Jezusa Chrystusa.

Emerson Ferrell

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.