Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

O AUTORACH

Kim jesteśmy?

Księgarnia Ana Mendez to księgarnia internetowa prowadzona przez polską rodzinę duchową służby Voice of the Light. Wydajemy i sprzedajemy książki Any, ale też inne pozycje, które polecamy do osiągnięcia duchowego wzrostu. Jednostką prowadzącą sprzedaż jest firma INTER GLOBAL Oświata sp. z o.o., a głównodowodzącym wydawnictwem i sklepem jest Elżbieta Świerczyńska.

Aby dowiedzieć się więcej, pisz do nas na adres: biuro@anamendez.pl

Biografie głównych osób zaangażowanych:

Elżbieta Świerczyńska

Ana Méndez Ferrell

Emerson Ferrell

Podkategorie

 • Kim jesteśmy?

  Księgarnia Ana Mendez to księgarnia internetowa prowadzona przez polską rodzinę duchową służby Voice of the Light. Wydajemy i sprzedajemy książki Any, ale też inne pozycje, które polecamy do osiągnięcia duchowego wzrostu. Jednostką prowadzącą sprzedaż jest firma INTER GLOBAL Oświata sp. z o.o., a głównodowodzącym wydawnictwem i sklepem jest Elżbieta Świerczyńska.

  Aby dowiedzieć się więcej, pisz do nas na adres: biuro@anamendez.pl

 • Elżbieta Świerczyńska

  Elżbieta Świerczyńska

  Opiekun strony oraz tłumacz książek Any i Emersona.

  Z wykształcenia filolog języka angielskiego z UW. Pracuje przede wszystkim jako tłumacz, ale też nauczyciel tego języka (szczególnie dla młodzieży, która potrzebuje wsparcia w liceum, gdy nauczyciele wymagają wiele, a nic nie wyjaśniają - taki mamy system i warto się przynajmniej modlić o jego zmianę...).

  Prócz tego jest cenionym usługującym poruszającym się w darach uwolnienia i modlitwy przełomu. Jest autorem artykułów o tematyce relacji z Bogiem i wzrastaniu w Jego mocy. Jest opiekunem i współtwórcą znanych i lubianych portali chrześcijańskich: otwarteniebo24.pl i nowareformacja.pl. Przez 25 lat charyzmatycznego chrześcijaństwa i 15 lat głoszenia widziała rozmaite budujące przejawy Bożego działania w życiu i swoim, i innych. Miała przyjemność usługiwać w USA, Holandii, Niemczech, Szwajcarii, a ostatnio również w Tajlandii.

 • Ana Mendez Ferrell

  Ana Mendez Ferrell jest cenionym charyzmatycznym usługującym, działającym w kościołach ewangelicznych i ewangelikalnych na całym świecie (usługiwała razem z mężem na wszystkich kontynentach). Jest wybitnym specjalistą z dziedziny uwolnienia od problemów natury demonicznej, a także nauki używania autorytetu chrześcijanina.

  W swoich poszukiwaniach Boga zaangażowała się na pewien czas w santerię, która jest połączeniem ludowych wierzeń plemion afro-karaibskich z katolicyzmem. Kiedy zrozumiała swój błąd i myślała, że nie ma powrotu z demonicznej ścieżki, na której się znalazła, próbowała odebrać sobie życie, ale Bóg uratował ją, wysyłając do niej charyzmatycznego pastora z przesłaniem o pokucie i uwalniającej mocy krwi Jezusa Chrystusa. Po pokucie doznała całkowitego uwolnienia i uzdrowienia ze schizofrenii spowodowanej magią. Jej gwałtowny powrót do całkowitego zdrowia potwierdzili lekarze. Od tamtego czasu pomaga innym w uwolnieniu z problemów duchowych.

  Pracowała dla służb Morrisa Cerrullo, Petera Wagnera, Rony'ego Chavesa. Obecnie prowadzi służbę Voice of the Light, której baza znajduje się w Jacksonville na Florydzie, w USA.

  Posiada doktorat z teologii z University of California.

 • Emerson Ferrell

  Emerson Ferrell z wykształcenia jest chrześcijańskim psychologiem oraz teologiem.

  Przez wiele lat brał udział w różnych akcjach ewangelizacyjno-modlitewnych organizowanych m.in. przez służby C. Petera Wagnera oraz Morrisa Cerullo w USA oraz Meksyku. W 2003 roku założył ze swoją żoną, Aną Mendez-Ferrell służbę Voice of the Light w Jacksonville, na Florydzie, by móc wspólnie służyć darem proroczym i objawieniem apostolskim ludziom na całym świecie - od tamtego czasu usługiwali na każdym kontynencie.

  Służba Emersona została ukształtowana przez lata dyscypliny i zażyłości z Duchem Świętym. To właśnie najbardziej zaowocowało mocnym objawieniem Królestwa Bożego w jego życiu. 

  Jego pastorem przez wiele lat pozostawał John Eckhardt, jednak później przyszło do nich zrozumienie innych Bożych planów na relacje między braćmi w wierze, więc przekształcili relację pastor-owca w przyjaźń między dojrzałymi synami jedynego Boga, który jest naszym Ojcem i do którego mamy otwarty ciągły dostęp przez doskonałą ofiarę Jezusa Chrystusa.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.